Ogłoszenia duszpasterskie
28.11. – 05.12.2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 LISTOPADA 2021 R.

I NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Adwent to czas oczekiwania nie tylko na święta Bożego Narodzenia ale i na powtórne przyjście Zbawiciela. Na Mszach świętych poświęcenie opłatków. Ofiary składane przy nabyciu opłatków będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.
  2. Od jutra Msze święte roratnie rano o godzinie 7.00 oraz dla dzieci
    o godzinie 17.00. Zapraszamy na Roraty z lampionami, dzieci będą otrzymywały naklejki do książeczki opowiadającej historię dzieci z Fatimy. Do tegorocznych materiałów duszpasterskich piosenkę nagrały dzieci z naszej scholi – Fatimskie Aniołki. Dzieciom i Rodzicom bardzo serdecznie gratulujemy.
  3. Jutro – 29 listopada o godzinie 7.00 rano Mszą świętą rozpocznie się Doba Eucharystyczna w kościele filialnym bł. Honorata Koźmińskiego w Niwiskach Górnych. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja do Mszy świętej o godz. 18.00, po niej ciąg dalszy adoracji do północy. O północy pasterka eucharystyczna, która zakończy Dobę. Nie będzie adoracji nocnej.
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek rano Msza święta w intencji powołań o godz. 7.00, w piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych w domach, spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 15.30, a w Niwiskach od 17.30. W sobotę rano Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, przed Mszą świętą Godzinki, po niej różaniec.
  6. Dostępne są świece Caritas na stół wigilijny: małe 8 zł. duże 17 zł. Od przyszłej niedzieli cena Tygodnika Katolickiego Niedziela 8 zł.
  7. Jeśli ktoś chciałby podarować choinkę do naszego kościoła to bardzo prosimy o kontakt po Mszy świętej.