Ogłoszenia duszpasterskie
26.09. – 02.10.2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 września 2021 r.

XXVI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom, za wzięcie udziału we wspólnym obchodzeniu święta św. Stanisława Kostki, które miało miejsce w minioną niedzielę. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie plastycznym.
  2. Od środy /29 września/ do piątku /1 października/ bardzo serdecznie zapraszamy do naszego kościoła o godzinie 20.00 na „Spotkanie z Aniołami”. Tematami konferencji-katechez prowadzonych przez Siostrę od Aniołów – siostrę Marię Druch, w kolejne dni będą: Anioł z Fatimy, Aniołowie Eucharystii i Anioł Stróż. To naprawdę wspaniała okazja do pogłębienia wiedzy religijnej, która prowadzi do wzrostu w wierze. Katechezy będziemy kończyli wspólną modlitwą różańcową. Zaprośmy na to wydarzenie naszych bliskich i przyjaciół, by jak najwięcej osób, poznało jak wielką i wspaniałą rolę w naszym życiu odgrywają Aniołowie. W sobotę 2 października – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – bardzo serdecznie zapraszamy na wieczorną Mszę świętą o godzinie 17.00, przewodniczył jej będzie i homilię wygłosi ks. dr Andrzej Kuliberda.
  3. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe będą odbywały się w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku różaniec dla dzieci o godzinie 16.00, modlitwa różańcowa dla dorosłych po Mszy świętej wieczornej; również w Niwiskach Górnych po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy także na różaniec o godzinie 20.30 każdego dnia. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej.
  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych w domach. Chorzy, których odwiedza ksiądz proboszcz, odwiedzimy od godziny 8.00, natomiast początek wizyty u chorych, których co miesiąc odwiedza ksiądz wikariusz – o godzinie 10.00.
  5. Spowiedź święta pierwszopiątkowa, wyjątkowo już od godziny 15.30, w Niwiskach Górnych od 17.30.
  6. W sobotę Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 7.00, przed Mszą świętą Godzinki, po Mszy świętej – różaniec.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 7.30 Msza święta w intencji Żywego Różańca; natomiast na Mszy świętej o godz. 10.30 zostaną poświęcone różańce dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  8. Grupa kilkunastu naszych parafian przebywa obecnie w Fatimie, polecamy się ich modlitwie, i również mamy ich w modlitewnej pamięci.